Osoby sprawujące samodzielne funkcje w budownictwie posiadają ustawowy obowiązek posiadania ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej.

Niezależnie jednak od tego wymogu przedsiębiorstwa zajmujące się procesem projektowania bądź nadzorowania inwestycji zazwyczaj zawierają odrębne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej zawodowej, jak i ogólnej, które chroni przedsiębiorstwa przed konsekwencją błędów i zaniechań.

Niejednokrotnie zdarza się również tak, że wymogi dotyczące ubezpieczenia wskazane są w dokumentacji zamawiającego czy inwestora. Sumy gwarancyjne w wysokości 30-40 mln nie są obecnie czymś rzadko spotykanym. Cały szereg klauzul dodatkowych, długość okresu obowiązywania ubezpieczenia, ryzyka wynikające z kontraktu powodują, że oferty ubezpieczycieli mogą różnić się do siebie znacząco zarówno zakresem, jak i składką.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

  • Przedstawimy Ci możliwe rozwiązania w zakresie ubezpieczenia Twojej firmy.
  • Zidentyfikujemy ryzyka występujące w Twojej firmie i na tej podstawie stworzymy mapę ryzyk, która wskaże sposoby na zabezpieczenie biznesu.
  • Przeprowadzimy audyt Twoich aktualnych polis, a jego wynik przedstawimy w zrozumiałej i przejrzystej formie.
  • Wypracujemy najbardziej optymalny program ubezpieczeniowy dla Twojej firmy i zadbamy o zarządzanie nim.
  • Będziemy Cię aktywnie wspierać podczas likwidacji szkód, które będą prowadzone przez osoby z wieloletnim doświadczeniem.

SZUKASZ DORADCY, KTÓRY SPECJALIZUJE SIĘ W OBSŁUDZE PODMIOTÓW Z BRANŻY PROJEKTOWEJ?

Zostaw numer, oddzwonimy i sprawdzimy, czy nasze rozwiązania okażą się dobre w Twoim przypadku

Główne produkty oferowane dla branży projektowej