Pomagamy firmom w znalezieniu najlepszej dostępnej na rynku oferty ubezpieczenia

Zajmujemy się ubezpieczeniami dla przedsiębiorców od 2012 roku. Świadczymy usługi brokerskie działając na podstawie zezwolenia Komisji Nadzoru Finansowego nr 1869/12 r.

Obsługujemy naszych klientów w zakresie ubezpieczeń w zależności od pojawiających się potrzeb – organizacja pojedynczej polisy obrotowej czy kontraktowej, tworzenie dedykowanych programów ubezpieczeniowych, dostosowanych do jego przeznaczenia oraz potencjalnych zagrożeń występujących przy prowadzeniu danego rodzaju działalności gospodarczej. Kluczowym obszarem, jakim się zajmujemy przed zaaranżowaniem każdej polisy ubezpieczeniowej, jest proces identyfikacji oraz oceny ryzyka. Kompleksowo doradzamy klientom w zakresie ograniczania swojej odpowiedzialności oraz transferu ryzyka na ubezpieczycieli.

Specjalizujemy się w obsłudze firm z branży IT i budowlanej

Sprawdź, jak działamy

Dlaczego my?

W naszej opinii wnikliwe poznanie ryzyk towarzyszących prowadzeniu danego rodzaju działalności jest kluczowe, aby móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

 1. 1.
  Nasze działania ograniczyliśmy przede wszystkim do trzech branż: IT, budowlanej oraz projektowej. Dzięki temu stworzyliśmy wyspecjalizowane zespoły zajmujące się konkretnymi obszarami i branżami. Jesteśmy na bieżąco z obecną sytuacją każdej z tych branż - zarówno pod kątem wyzwań, z jakimi mierzą się firmy, jak również pod kątem rozwiązań, jakie zaproponować może rynek ubezpieczeniowy.
 2. 2.
  Rozpoczęcie współpracy z klientem zawsze poprzedzamy szczegółową analizą potrzeb, co pozwala nam znaleźć najkorzystniejsze rozwiązania dostępne na rynku. Setki godzin poświęconych na rozmowy z klientami pozwalają nam wykorzystywać zdobytą wiedzę i doświadczenia przy obsłudze podobnych firm.
 3. 3.
  Mamy doświadczenie w obsłudze zarówno małych, średnich, jak i dużych przedsiębiorstw. Takie podejście możliwe jest dzięki temu, że skupiliśmy się na określonych branżach - możemy na bieżąco śledzić zmieniające się regulacje prawne czy rozumieć działania stojące za procesami biznesowymi naszych klientów.

Zdobywamy zaufanie najbardziej wymagających przedsiębiorstw!

Cechy, które pozwalają nam działać kompleksowo w ramach pośrednictwa ubezpieczeniowego to:

 • wiedza
 • wnikliwość
 • nieustępliwość
 • zaangażowanie

Dzięki zaangażowaniu w każdy powierzony nam projekt znajdujemy najkorzystniejsze oferty dla naszych klientów oraz negocjujemy ich najlepsze warianty
– zarówno pod względem zakresu ubezpieczenia, jak i jego ceny.

Nasze

wartości

Ambicja

Stałe dążenie do rozwoju i do tego, aby stać się lepszym. Nie pozwalamy sobie na stagnację.

Elastyczność

Podstawa naszego działania. Najważniejsi są nasi partnerzy biznesowi – klienci, których reprezentujemy.

Jakość

W naszej branży to priorytet. Nie możemy pozwolić sobie na błędy. Regularnie przeprowadzamy drobiazgową kontrolę naszych procesów.

Lojalność

Wobec firmy oraz innych członków zespołu. Jesteśmy dla siebie wsparciem i wzajemną motywacją.

nasze

cele

Satysfakcja klientów

Uczestniczymy także w kompleksowej obsłudze posprzedażowej, prowadząc ze swoimi klientami proces likwidacji szkód – to my dbamy o to, aby w razie potrzeby odszkodowanie zostało wypłacone przez ubezpieczyciela bez żadnej zwłoki, w pełnej wysokości.

Zadowolenie pracowników

Pracownicy są kluczową wartością. Darzymy ich zaufaniem, postępujemy uczciwie, jesteśmy otwarci na nowe pomysły.

Ciągły rozwój

Chcemy być najlepsi w tym co robimy, rozwijać się dynamicznie, być o krok przed konkurencją, wprowadzać nowe rozwiązania na rynek ubezpieczeniowy. Jesteśmy najszybciej rozwijającym się brokerem w naszych specjalizacjach. W branży IT jesteśmy liderem.

Szanujemy konkurencję

Wiemy, że wspólne działanie pozwala nam się doskonalić, jeszcze lepiej zadbać o interesy naszych klientów.

Nasz

zespół

Jakub Mucha

CEO / Founder / Broker

Spędził setki godzin na rozmowach z branżą budowlaną, projektową i IT. Doświadczony broker o szerokiej, specjalistycznej wiedzy.

W ubezpieczeniach od 17 lat.

 

Jacek Wróblewski

Broker

Aktywnie wspiera klientów z branży budowlanej. Ekspert ds. gwarancji ubezpieczeniowych. Doświadczony broker.

W ubezpieczeniach od 7 lat.

Krzysztof Gąsiorowski

Broker

Ma kilkunastoletnie doświadczenie w obsłudze klientów z sektora budowlanego. W swojej karierze pracował z największymi firmami budowlanymi i deweloperskimi w Polsce. Odpowiada też za obsługę ubezpieczeń majątkowych i zdrowotnych.

W ubezpieczeniach od 20 lat.

Monika Paszkowska

Specjalistka ds. ubezpieczeń

Odpowiada za obsługę ubezpieczeń osobowych oraz likwidację szkód. Na co dzień pracuje z sektorem IT.

W ubezpieczeniach od 10 lat.

Piotr Cholewczyński

Dyrektor ds. Ubezpieczeń Majątkowych

Od niemal dekady działa aktywnie w ubezpieczeniach dla branży IT. Odpowiada za ubezpieczenia majątkowe oraz likwidację szkód.

W ubezpieczeniach od 14 lat.

Aleksandra Woźniakowska

Brokerka

Odpowiada za ubezpieczenia majątkowe dla branży IT. Na co dzień szeroko dba o bezpieczeństwo Software House’ów.

W ubezpieczeniach od 7 lat.

Chcesz z nami porozmawiać?

Wypełnij formularz, a oddzwonimy