O nas

Jesteśmy sprawdzonym i rzetelnym brokerem ubezpieczeniowym
Swoim Klientom oferujemy kompleksową pomoc w zakresie obsługi ubezpieczeniowej.

Nasza firma, Infinity Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. z o.o., powstała w 2012 roku. Obsługujemy wiodące firmy z całej Polski. Świadczy usługi brokerskie działając na podstawie zezwolenia Komisji Nadzoru Finansowego nr 1869/12 r.


Zajmujemy się pośrednictwem ubezpieczeniowym w jego pełnym wymiarze – od samego procesu negocjacji umowy z ubezpieczycielem, włącznie z oceną ryzyka po moment jej zawarcia. Uczestniczymy także w kompleksowej obsłudze posprzedażowej, prowadząc ze swoimi Klientami proces likwidacji szkód – to my dbamy o to, aby w razie potrzeby odszkodowanie zostało wypłacone przez ubezpieczyciela bez żadnej zwłoki, w pełnej wysokości.

Nasze cele

Satysfakcja Klientów:

Uczestniczymy także w kompleksowej obsłudze posprzedażowej, prowadząc ze swoimi Klientami proces likwidacji szkód – to my dbamy o to, aby w razie potrzeby odszkodowanie zostało wypłacone przez ubezpieczyciela bez żadnej zwłoki, w pełnej wysokości.

Zadowolenie Pracowników:

Pracownicy są kluczową wartością. Darzymy ich zaufaniem, postępujemy uczciwie, jesteśmy otwarcie na nowe pomysły.

Ciągły rozwój:

Chcemy być najlepsi w tym co robimy, rozwijać się dynamicznie, być o krok przed konkurencją, wprowadzać nowe rozwiązania na rynek ubezpieczeniowy. Jesteśmy najszybciej rozwijającym się brokerem w naszych specjalizacjach. W branży IT jesteśmy liderem.

Szanujemy konkurencje:

Wiemy, że wspólne działanie pozwala nam się doskonalić, jeszcze lepiej zadbać o interesy naszych Klientów.

Specjalizujemy się w obsłudze firm z branży: IT, budowlanej oraz projektowej.

Współpracujemy z

  • przedstawicielami z branży IT, budowlanej i projektowej,
  • dużymi korporacjami, jak również średnimi oraz lokalnymi firmami,
  • przedsiębiorstwami notowanymi na Giełdzie Papierów Wartościowych, jak również NewConnect.

Skuteczność oraz kompleksowość działań na rzecz interesu Klientów to zasługa doświadczonego i dynamicznie rozwijającego się zespołu

Tworzą go specjaliści z dziedzin prawa oraz ekonomii. Naszą misja jest nieustanne pogłębianie wiedzy z zakresu pośrednictwa ubezpieczeniowego, tak, aby świadczyć usługi brokerskie na jak najwyższym poziomie.
Eksperci z Infinity Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. z o.o to osoby, które zdobywały doświadczenie zawodowe u największych ubezpieczycieli w Polsce oraz czołowych firm brokerskich w naszym kraju.
Korzystając z usług naszej spółki mają Państwo pewność, że czynnościami związanymi z obsługą Klientów zajmują się specjaliści posiadający niezbędne uprawnienia Komisji Nadzoru Finansowego.

Zdobywamy zaufanie najbardziej wymagających przedsiębiorstw!

Cechy, które pozwalają nam działać kompleksowo w ramach pośrednictwa ubezpieczeniowego to:

Dzięki zaangażowaniu w każdy powierzony nam projekt znajdujemy najkorzystniejsze oferty dla naszych Klientów oraz negocjujemy ich najlepsze warianty – zarówno pod względem zakresu ubezpieczenia, jak i jego ceny.

Nasze wartości

Ambicja:

Stałe dążenie do rozwoju i do tego, aby stać się lepszym. Nie pozwalamy sobie na stagnację.

Elastyczność:

Podstawa naszego działania. Najważniejsi są nasi partnerzy biznesowi – Klienci, których reprezentujemy.

Jakość:

W naszej branży to priorytet. Nie możemy pozwolić sobie na błędy. Regularnie przeprowadzamy drobiazgową kontrolę naszych procesów.

Lojalność:

Wobec firmy oraz innych członków zespołu. Jesteśmy dla siebie wsparciem w dobrych i złych chwilach.

Rozpocznijcie długofalową współpracę ze spółką Infinity!