Infinity Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. z o.o. jest specjalistyczną firmą świadczą usługi w zakresie pośrednictwa ubezpieczeniowego. Jesteśmy brokerem ubezpieczeniowym działającym na podstawie zezwolenia Komisji Nadzoru Finansowego nr 1869/12 r.

Infinity (IBU) specjalizuje się w doradztwie oraz obsłudze ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej oraz ubezpieczeń finansowych, zwłaszcza gwarancji ubezpieczeniowych. Znaczną cześć naszych Klientów obsługujemy kompleksowo, zapewniając pełną obsługę w zakresie ubezpieczeń oraz likwidacji szkód.

Doradzamy oraz obsługujemy firmy o zróżnicowanym profilu działalności, różnej wielkości. Współpracujemy z przedsiębiorstwami notowanymi na Giełdzie Papierów Wartościowych, jak również NewConnect. W naszym portfelu znajdują się również wymagający Klienci z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Współpracujemy ze wszystkimi Towarzystwami Ubezpieczeń w Polsce, a w przypadku specyficznych ryzyk pozyskujemy ochronę na rynku Lloyd’s of London. Naszym zadaniem jest zaproponowanie Państwu najbardziej optymalnego i korzystnego rozwiązania dostępnego w danej chwili.
Nasz zespół tworzy młoda i dynamiczna kadra, która stale poszerza swoją wiedzę. W skład naszego zespołu wchodzą osoby posiadające wykształcenie na kierunkach prawniczych oraz ekonomicznych.

Osoby z naszego zespołu doświadczenie zdobywały pracując u największych ubezpieczycieli w Polsce oraz w jednych z największych firm brokerskich w Polsce. Wszystkie osoby dedykowane do obsługi naszych Klientów posiadają niezbędne uprawnienia KNF.

Naszymi atutami jest wiedza, wnikliwość oraz nieustępliwość – te wszystkie cechy pozwalają nam wynegocjować najkorzystniejsze oferty dla naszych Klientów – zarówno pod względem zakresu ubezpieczenia, jak i ceny.

Naszą ambicją jest wynegocjowanie dla Państwa najkorzystniejszego zakresu i kosztu ubezpieczenia oraz długofalowa współpraca.