Blog

  • Strona główna
  • Blog
  • Professional Indemnity spoza polskiego rynku. Gamechanger w uzyskaniu dobrej ochrony i niższego kosztu ubezpieczenia – webinar dla branży IT

Professional Indemnity spoza polskiego rynku. Gamechanger w uzyskaniu dobrej ochrony i niższego kosztu ubezpieczenia – webinar dla branży IT

Pracujesz w branży IT i potrzebujesz kompleksowej, złożonej, spełniającej wymagania kontrahenta ochrony ubezpieczeniowej? Dołącz do spotkania, które odbędzie się 1 lutego 2024 o godzinie 11. Podzielimy się najlepszymi tipami dotyczącymi ubezpieczenia dla IT!

Webinar „Professional Indemnity spoza polskiego rynku. Aktualny gamechanger w uzyskaniu dobrej ochrony i niższego kosztu ubezpieczenia” to już kolejne z cyklu spotkań, w ramach których specjaliści IBU dzielą się z przedsiębiorcami poradami dotyczącymi ubezpieczeń.

Dowiecie się m.in. jak doprowadziliśmy u jednego z naszych klientów do obniżenia składki za ubezpieczenie o 25% przy jednoczesnym poszerzeniu zakresu ochrony.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ – PRZECZYTAJ CASE STUDY: Software House. Obroty 200 mln PLN. Składka niższa o 25% – case study

Pokażemy też, jak skutecznie pozyskiwać oferty od ubezpieczycieli z zagranicy, jak zarobiliśmy m.in. w przypadku naszego klienta – dużego przedsiębiorstwa z branży FinTech.

SPRAWDŹ NASZE CASE STUDY: Case study, czyli jak ubezpieczyć skomplikowane ryzyko (i zrobić to dobrze)

Opowiemy o sposobach na najlepsze i najskuteczniejsze pozyskiwanie ofert ubezpieczeniowych dla branży IT. 10 lat współpracy z tym sektorem nauczyło nas, jakie elementy są najistotniejsze w procesie pozyskania ofert na ubezpieczenie. Są to:

  1. właściwe zaprezentowanie firmy,
  2. wyjście z zapytaniami poza polski rynek.

To te elementy często stają się gamechangerem w procesie pozyskiwania ofert ubezpieczenia. 

Na spotkaniu zdradzimy, w jaki sposób korzystamy z tych narzędzi i co zrobić, aby realnie wpłynąć na liczbę otrzymanych ofert, jak negocjować z ubezpieczycielami. Podzielimy się tipami dotyczącymi ubezpieczeń w IT. 

Dowiedz się więcej

Sprawdź, co cię czeka

WEBINAR

IBU - Twój partner w ubezpieczeniu dla IT

W IBU od kilkunastu lat aktywnie pracujemy z klientami z szeroko pojętej branży IT. Na wylot znamy wymagania kontraktowe, które znajdujecie w swoich umowach i wiemy, jak je spełnić. Aktywnie poszukujemy najlepszych rozwiązań, by dostarczać naszym klientom wysoką jakość. Jesteśmy nie tylko pośrednikiem ubezpieczeniowym, a partnerem dla twojego biznesu. Bo chcemy, żeby twoja firma rozwijała się i była bezpieczna.

 

O tym wszystkim opowiemy na webinarze, który odbędzie się już 1 lutego o godzinie 11. Zapisz się już dziś!

 

 

Może zainteresuje

Cię także: