Blog

Ubezpieczenie Cyber. 4 razy TAK!

Ubezpieczenie ryzyk cybernetycznych, nazywane też ubezpieczeniem Cyber, to stosunkowo nowy produkt. Przez to wciąż bywa niedoceniany. To błąd! Polisa ta może uchronić przedsiębiorstwo przed dramatycznymi w skutkach problemami.

Sprawdź, dlaczego warto kupić ubezpieczenie Cyber!

Ochrona sieci

Ubezpieczenie Cyber nie tylko pokrywa straty powstałe w wyniku objętego polisą incydentu. Dobre ubezpieczenie pozwala zapobiegać atakom i umożliwia natychmiastową reakcję, gdy takie się pojawią.

Odpowiedź na wyzwania współczesności

Rosnące znaczenie internetu sprawia, że rośnie też liczba cyberprzestępstw. Ich ofiarami coraz częściej padają nawet te firmy, które dbają o bezpieczeństwo cyfrowe. Warto się przed nimi chronić.

Cash flow przedsiębiorstwa

Ubezpieczenie Cyber pozwala zachować płynność finansową przedsiębiorstwa w obliczu ataku cyfrowego. Pokrywa straty finansowe firmy, będące jego efektem, ale też koszt prawników czy informatyków śledczych.

Koszty dodatkowe

Ubezpieczenie pozwala pokryć też koszt związany z zawiadamianiem o przestępstwie – zarówno osób nim dotkniętych, jak i odpowiednich służb.

Jakub Mucha

Jakub Mucha

Founder i CEO w IBU

Spędził setki godzin na rozmowach z branżą budowlaną, projektową i IT. Doświadczony broker o szerokiej, specjalistycznej wiedzy.

W ubezpieczeniach od 17 lat.

Odwiedź profil na LinkedIn

Może zainteresuje

Cię także: