Blog

Zapraszamy na webinar dla branży budowlanej!

UWAGA - ZMIANA TERMINU.

Z przyczyn niezależnych od nas jesteśmy zmuszeni przełożyć webinar na 12 września. Godzina pozostaje niezmienna. Do zobaczenia!

Trudne czasy wymagają odpowiednich narzędzi. Takich, które pozwolą optymalizować koszty i skutecznie chronić swój biznes. O tym, jak zabezpieczyć firmę budowlaną, opowiemy na webinarze, który odbędzie się 3 sierpnia o godz. 11.

Trudności branży budowlanej

Branża budowlana zmaga się ostatnio z problemami – rosnące ceny surowców, wymogi inwestorów nie zawsze adekwatne do zakresu prac. Kluczem do sukcesu jest odpowiednie zagospodarowanie tych trudności i zapewnienie swojej firmie stosownej ochrony. Jak to zrobić? Negocjując już na etapie kontraktu, wybierając odpowiednie ubezpieczenie, znając swoje prawa i obowiązki. O tym wszystkim podczas webinaru „Jak dobrze zabezpieczyć proces budowlany? Ochrona ubezpieczeniowa i zarządzanie ryzykiem” opowiedzą Jakub Mucha i Krzysztof Gąsiorowski.

Prelegenci

Jakub Mucha – założyciel i CEO Infinity Brokerzy Ubezpieczeniowi, broker z wieloletnim doświadczeniem.

Krzysztof Gąsiorowski – broker ubezpieczeniowy z osiemnastoletnim doświadczeniem w branży, ekspert ds. ubezpieczeń dla branży budowlanej.

–  Podczas webinaru skupimy się na zagadnieniach związanych z pełną ochroną firmy budowlanej – od momentu wejścia na plac budowy aż po upłynięcie okresu rękojmi – mówi Jakub Mucha. A Krzysztof Gąsiorowski dodaje: Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na wypracowanie modelu, który pozwala zabezpieczyć firmy budowlane przed konsekwencjami szkód na budowie dzięki szerokiemu spojrzeniu na proces inwestycji. 

Weź udział w webinarze. Zapisz się już dziś i daj swojej firmie szansę na pełną ochronę!

Może zainteresuje

Cię także: